INGLISE KEEL

Aiste-Irta Mockute

Aiste-Irta Mockute-Parmasto:

Mul on magistrikraad ärikorralduses Phoenixi Ülikoolist, kus ma tudeerisin globaalset organisatsioonijuhtimist. Lisaks on mul bakalaureusekraad Põhja-Arizona Ülikoolist, kus spetsialiseerusin kunstijuhtimisele ning lisaerialana õppisin ärikorraldust.

Kuigi ma jätkan töötamist konsultandina organisatsioonide strateegilise juhtimise alal, on mulle alati olnud südamelähedaseks tegevuseks õpetamine. Aastate jooksul olen töötanud õppejõuna ülikoolides ja koolitajana mitmetes mittetulundusühingutes, olen löönud kaasa tunniplaanide koostamises mitmetes haridusvaldkondades 0-klassist kuni 12. klassini Phoenixi ja Scottsdale’i regioonides, samuti teinud dotsendina uurimistööd, kirjutanud ja andnud loenguid Scottsdale’i Kaasaegse Kunsti Muuseumis.

Alates aastast 2013 on mul olnud rõõm õpetada gümnaasiumiõpilasi Rapla Ühisgümnaasiumis, kus ma lisaks tavalistele inglise keele tundidele naudin kirjanduse ja loovkirjutamise tundide andmist.