/NB! KÜSITLUSvormi täitmiseks keri alla – lihtne viis registreeruda/

UUED KURSUSED RAPLA KEELTEKOOLIS 2017/18 SÜGISSEMESTRIL!

Inglise keele algkursus (’peaaegu keelekümblus’) – õpetajaks Aiste-Irta Mockute. Kursus algab grupi täitumisel ning hakkab toimuma neljapäeviti või reedeti Rapla Ühisgümnaasiumi ruumes. Kursuse pikkus: 40 ak. t. Õppetasu: 200 eurot (kiiresti maksjatele hind 190.-, kahes osas maksjatele kokku 210.-)

Inglise keele eelkesktaseme kursus – õpetajaks Lea Edminster. Kursus algab 5. oktoobril kl 18.30 ning hakkab toimuma neljapäeviti Rapla Ühisgümnaasiumi ruumes. Kursuse pikkus: 40 ak. t. Õppetasu: 200 eurot (kiiresti maksjatele hind 190.-, kahes osas maksjatele kokku 210.-)

Inglise ärikeele kursus B1/B2 tasemele projekti BEATS raames – õpetajaks Eve Sass. Kursus algab 15. septembril ning tunnid hakkavad toimuma iga kahe nädala tagant reedeõhtuti ja laupäevahommikuti (2 + 3 ak. t). Toimumiskoht: Sadolin Spordihoone. Kursuse pikkus: 40 ak. t kontakttunde + 40 ak. t iseseisvat tööd Moodle’i keskkonna toel. Õppetasu: 200 eurot (kiiresti maksjatele hind 190.-, kahes osas maksjatele kokku 210.-).

Registreerumiseks: helistage tel. 58 323 776 või 55 683 962 või kirjutage info@raplakeeltekool.ee või saatke sõnum meie Facebooki lehel https://www.facebook.com/raplakeeltekool/.

SOOME KEELE intensiivne algkursus (40 ak. h, tavahind 200 EUR)

Kursuse juhendajaks on tunnustatud soome keele õpetaja Aare Mae.
Kursuse pikkuseks on 40 akadeemilist tundi.

Paljundatud õppematerjalid on hinna sees.

Aare Mae kursused on mitu aastat olnud Rapla Keeltekoolis väga hinnatud. 2015. a käis meie soome keele grupp koos õpetaja Aarega isegi Helsingis ringi ja proovis kätt giididena!).

Kursus algab grupi täitumisel.

*********************************************************************************

→ Küsi infot individuaalse ja grupile mõeldud e-õppe kohta!

Õpetajate tutvustusi vt rubriigist Koolist → Õpetajad.

Kursuste tavahind on 5 EUR/ak. t.
Hinnasoodustused kehtivad kiiretele maksjatele, püsiklientidele ja erikokkuleppel ka makseraskustega õppijatele.
Õppetasu maksmisel kahes või enamas osas lisandub tavahinnale 5%.
Täielik hinnainfo rubriigis KONTAKT.

Kursused, millele registreerujaid on vähem, algavad niipea,
kui grupp komplekteerub. Kiirustage registreeruma!

Pakume ka lasteaedadele pidevalt võimalust tellida lastele
inglise keele kursus.

KÜSITLUS

1. Sooviksin osaleda nende keelte kursustel:
inglise
vene
hispaania
soome
rootsi
norra
saksa
prantsuse