❀ ✿ ❀ ✿ ❀ Rapla Keeltekool on Eesti Töötukassa
koolituskaardi koostööpartner!
❀ ✿ ❀ ✿ ❀

*****************************************************************************

Hea mõte enne suviseid reise! Värskenda oma inglise keele oskust individuaalsete Skype'i tundide abil! Valid ise, kas võtad ühe tunni või rohkem, kas soovid videokõnet või häälkõnet. Üks 45-min õppetund maksab 15 eurot. Õpi mugavalt oma kodus!
Kui oled huvitatud, siis kirjuta info@raplakeeltekool.ee või helista tel. 58323776.

Pakume ka soome keele individuaaltunde Skype'is.

*****************************************************************************

Rapla Keeltekool osaleb alates sügisest 2016 uues inspireerivas ja praktilises rahvusvahelises Erasmus+ projektis BEATS.

Projekti eesmärgiks on täiskasvanud õppijate tööalase konkurentsivõime parandamine ning seeläbi potentsiaalselt ka Euroopa Liidu sisesele tööalasele mobiilsusele kaasaaitamine, arendades selleks üheaegselt õppijate inglise keele oskusi ja ülekantavaid oskusi.

Projekti raames viiakse 2017/2018 õppeaastal läbi spetsiaalse õppekavaga B1 taseme inglise keele kursus.

*****************************************************************************

Rapla Keeltekool on Facebookis.

TEHTUD! Rapla Keeltekoolis lõppes septembris 2013
kaks aastat kestnud põnev rahvusvaheline Grundtvigi projekt:

An InterACTIVE LANGUAGE Adventure Across Europe.

Projekti finantseeriti Euroopa elukestva õppe programmi täiskasvanuhariduse allprogrammi Grundtvig raames.

*****************************************************************************

Vene keele abiõpe 6.-12. klassi õpilastele. Õpetaja: Ulvi Ratasepp. Palume võtta ühendust aadressil info@raplakeeltekool.ee või telefonil 55 683 962.