Avaleht Koolist Projektid Uudised Kursused Kontakt


Rapla Keeltekool on 2009. a. asutatud mittetulundusühing, mille eesmärgiks on eeskätt pakkuda keeleõppekursusi, aga ka osutada tõlke-, testimis- ja giidindusteenuseid ning korraldada erinevaid kultuure tutvustavaid ettevõtmisi.

Meie kool on noor, 21. sajandi õppeasutus, mis tähendab, et meid iseloomustab suur paindlikkus metoodika osas. Oleme valmis pakkuma traditsioonilisi kursusi (1-2 korda nädalas grupis koos õppimine), intensiivõpet, eratunde, online-kursusi, osaliselt Skype’i abil läbiviidavat õpet jne. Kursusi võib tellida ka asutusele, alates lasteaiast ja jätkates piiramatult.

Kui teil on konkreetne soov või vajadus teatud tüüpi keelekoolituse järele, võtke meiega ühendust ja me püüame leida teile sobivaima lahenduse.

Rapla Keeltekool hoolib inimestest:

  • üldhariduskoolide õpilased, töötud, üksikvanemad ja meditsiinilise erivajadusega inimesed saavad meie kursustel osaleda 50% hinnaalandusega (tingimuseks on, et grupis on vähemalt 8 täistasu eest õppijat juba olemas)
  • 5% hinnaalandust pakume püsiklientidele ja õppetasu varakult tasujatele
  • püsikliendid, kes tasuvad õppetasu varakult, saavad oma 5% soodushinnale lisaks täiendava soodustuse.

Siin on väike ülevaade Rapla Keeltekooli ajaloost läbi aastate, mille koostasime ingliskeelsena oma välismaiste projektipartnerite jaoks:

info@raplakeeltekool.ee